Skip to main content

Konferencje i spotkania w Hotelu MDM

Wydarzenia, biznes i przyjęcia w centrum Warszawy

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i rodzinnym.

Konferencje

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i prywatnym. W samym sercu tętniącego życiem miasta oferujemy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości.

Dla par szukających miejsca na wymarzone przyjęcie weselne przygotowaliśmy trzy opcje pakietów. Na kameralne spotkania mamy specjalną ofertę.

Rezerwacje:  +48 22 33 91 650 lub bankiety@syrena.com.pl

Wybierz idealną salę dla siebie

Sprawdź ustawienia naszych sal dla maksymalnej liczby osób i wybierz dla siebie najlepszą opcję:

Sala  m²   Teatralne   Klasowe  Litera U   Światło dzienne 
Focus  36  25  12  16  tak 
Marszalkowska  70  45  16  24  tak
Pod Kandelabrami   180   160  100  40 -

Wesela i przyjęcia 

W Hotelu MDM organizujemy niezapomniane przyjęcia

Warto celebrować każde spotkanie. Wesele, wydarzenia rodzinne lub uroczysty obiad w gronie najbliższych to wydarzenia, które na długo pozostają w naszej pamięci. W Hotelu MDM wiemy, jak bardzo ważna jest oprawa takich spotkań. Doświadczeni i profesjonalni pracownicy naszego hotelu dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Idealna lokalizacja

Jeśli szukasz wyjątkowych wnętrz na event do 80 osób, sala Pod Kandelabrami, z marmurową podłogą do tańca i wysokim sufitem umożliwiającym aranżację dowolnej dekoracji, będzie idealna. Upstairs bar & bistro, gdzie możesz zorganizować przyjęcie do 70 osób, to nie tylko wyśmienita kuchnia, ale też niezapomniane widoki na plac Konstytucji.  


Pakiety weselne

Stworzyliśmy trzy pakiety weselne, które ułatwią Wam przygotowania do przyjęcia. Jeśli planujecie kameralne spotkanie, z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę.

Rezerwacje: +48 22 33 91 650 lub bankiety@syrena.com.pl

Powrót na górę