Parking i Wycieczki po Warszawie

Usługi

W Hotelu MDM w Warszawie myślimy o wszystkim za Ciebie. Z przyjemnością zorganizujemy wycieczkę po mieście, przekażemy informację o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, wezwiemy taksówkę.

Bezpłatne wi-fi

W Hotelu MDM oferujemy bezpłatne Wi-Fi – 4 Mb/s. Masz również możliwość - za dodatkową opłatą - skorzystać z wersji Premium – 8 Mb/s.

dzieci

W Hotelu MDM chętnie witamy dzieci i dla wygody całej rodziny oferujemy najmłodszym gościom bezpłatne łóżeczko dziecięce (dla dzieci do 3 lat).

Na bezpłatne śniadanie zapraszamy dzieci do 12 roku życia.

Dostawka jest dodatkowo płatna. Wszystkie informacje są dostępne w recepcji: + 48 22 33 91 600.

Parking

Publiczny parking dostępny jest przed wejściem do naszego hotelu.

Business Center

Zapraszamy do naszego Business Center, które znajduje się w Recepcji Hotelu.

Zwierzęta

W Hotelu MDM akceptujemy małe zwierzęta. W recepcji zostanie doliczona dodatkowa opłata za pobyt pupila: 70 PLN.

Uprzejmie prosimy o poinformowanie hotelu o pobycie zwierzaka przed przyjazdem

Wycieczki / Zwiedzanie

Warszawa jest niezwykłym miastem pełnym zabytków i ciekawych miejsc. Wielu naszych gości chce je zobaczyć i lepiej poznać, i prosi nas o pomoc. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw współpracujemy z miejskimi przewodnikami i oferujemy, zarówno prywatne, jaki i grupowe wycieczki po mieście. Wycieczki takie można zarezerwować kontaktując się z naszym hotelem poprzez email lub bezpośrednio w recepcji. W zależności od wielkości grupy wycieczka odbywa samochodem osobowym, busem lub autokarem i obejmuje odebranie i przywiezienie z powrotem do hotelu. W jej trakcie przewodnik w ciągu 3 godzin zabierze Państwa na kilka spacerów w różnych częściach miasta. Jeżeli mają Państwo ochotę zobaczyć Warszawę tylko w gronie znajomych lub rodziny, jej program będzie dostosowany do Państw życzeń. Istnieje możliwość zorganizowania prywatnych wycieczek w niemal każdy zakątek Polski, w tym do Krakowa czy Trójmiasta, kopalni soli w Wieliczce lub miejsca urodzenia Fryderyka Chopina, a także do miejsc pamięci związanych z historią najnowszą, np. Muzeum w Oświęcimiu, Treblince czy Majdanku. O szczegóły można zapytać w recepcji.