W pełni wyposażona przestrzeń konferencyjno – bankietowa

konferencje i spotkania rodzinne

Konferencje| Wesela| Spotkania rodzinne

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie – zarówno o charakterze biznesowym, jak i towarzyskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości: salę Focus z widokiem na plac Konstytucji, salę Marszałkowska z widokiem na ulicę, od której wzięła swoją nazwę oraz salę Pod Kandelabrami.

Ślub, pierwsza komunia, chrzciny, jubileusz, czy po prostu uroczysty obiad w gronie najbliższych to wydarzenia, które na długo pozostają w naszej pamięci. Dlatego bardzo ważna jest oprawa takich spotkań, a także ich profesjonalna obsługa. Zachęcamy Szanownych Państwa do skorzystania z oferty hotelu MDM i organizacji tego wyjątkowego wydarzenia w jednej z naszych sal. Profesjonalni i doświadczeni pracownicy naszego hotelu dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wyjątkowa sala Pod Kandelabrami, dzięki wysokiemu sufitowi i inspirującemu wykończeniu, jest doskonałym miejscem na organizację takich uroczystości jak wesele, ale również inne spotkania rodzinne. W formie zasiadanej, przy okrągłych stołach, z wydzielonym miejscem do tańca, zapraszamy do organizowania imprez do 80 osób. Oczywiście istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali - nasz doświadczony zespół chętni doradzi Państwu w zakresie planowania wydarzenia,  a także współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami. 

Oferujemy Państwu trzy pakiety weselne zawierające bogaty wybór posiłków i napojów, a także inne pakiety okolicznościowe przygotowane specjalnie z myślą o spotkaniach bardziej kameralnych.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci rezerwacji sali Pod Kandelabrami, a także innych dostępnych w hotelu MDM sal, prosimy o przesłanie zapytania na adres bankiety@syrena.com.pl.

 

Teatralne

Klasowe

Litera U

Światło dzienne

Sala Fokus

36

25

12

16

tak

Sala Marszałkowska

70

45

16

24

 tak

Sala Pod Kandelabrami

180

160

100

40

 -